sem school_logo

 

 

Praksē Portugālē aizvadīta pirmā darba nedēļa

Kā jau informējām iepriekš, uz Portugāli devušies 4 Daugavpils tehnikuma audzēkņi – topošie programmētāji. Jaunieši ir uzsākuši savas prakses gaitas dažādos Bragas pilsētā bāzētos uzņēmumos. Kristers Raivo Krams strādā firmā “Hidra IT – Tecnologias de Informação e Conteúdos, Lda”, Kliments Krasovskis un Kevins Krigers – “Cartões e Soluções”, bet Aleksandrs Buniks – “StartUp Braga generation”. Aleksandrs, Kliments un Kevins nodarbojas ar WEB programmēšanu (veido mājaslapas vai tās komponentes, raksta programmēšanas valodā kādas programmas, kuras varētu kopīgot internetā), bet Kristers Raivo vairāk pievērsies dizainam (veido video materiālus un dizainus mājaslapai u.c.).

1   2   3

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

sem school_logo

 

 

Skolotāji no Austrijas apgūst pieredzi Latvijā

No 20. līdz 23.martam Daugavpils tehnikumā viesojās skolotāji no Donaustadtes Biznesa akadēmijas (“Busines. Academy. Donaustadt.”) Vīnē (Austrija). 2016. gada oktobrī mūsu skolas 8 skolotāji Eiropas Savienības Erasmus+ programmas profesionālās izglītības sektora mobilitātes projekta ietvaros viesojās šajā izglītības iestādē, lai tuvāk izzinātu kooperatīvās atvērtās apmācības (Cooperatives Offenes Lernen) pedagoģisko koncepciju un izpētītu profesionālās izglītības iestādes mācību firmu veidošanas un darbības principus Austrijā.

1   2   3

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Skolotāji no Lietuvas apgūst pieredzi darbā ar Z paaudzes jauniešiem

Daugavpils tehnikums iesaistījies Ziemeļu Ministru padomes izglītības un pētniecības mobilitātes programmas Nordplus Jauniešu apakšprogrammas projektā “Izaicinājumi jaunās Z paaudzes mācīšanā”. 16 skolotāji no Lietuvas un Latvijas apgūst labās prakses piemērus darbā ar Z paaudzes jauniešiem.

1   2   3

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Godalgotas vietas Atklātajā Latvijas frizieru čempionātā Rīgā

24. martā Rīgā, Skonto hallē, notika skaistumkopšanas izstāde „Expo Beauty 2017”. Izstādes stendos varēja iepazīties ar dažādu firmu matu kopšanas un veidošanas līdzekļiem, izmēģināt tos, kā arī saņemt kvalificētu speciālistu konsultāciju. Sadarbībā ar Latvijas Frizieru un kosmetologu asociāciju izstādes ietvaros tika īstenots projekts – konkurss Atklātais Latvijas frizieru čempionāts.

1   2   3

 

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...