konkurss pa_dabas_kapnem

Nolikums (spiediet šeit...)


 

sagatavosanas kursi_2018


profesiju prezentacija_2018


valodas diena_01-2018

Nolikums (spiediet šeit...)


Seminārs par karjeras iespējām dizaina nozarē

Valsts izglītības attīstības aģentūras Informācijas un karjeras atbalsta departaments sadarbībā ar Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi un profesionālās izglītības kompetences centru “Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola ”Saules skola”” (PIKC DDMV “Saules skola”) 25.janvārī organizēja semināru “Dizaina nozares potenciāls un attīstības perspektīvas” par izglītības un karjeras iespējām dizaina nozarē.

1   2   3

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Angļu valodas eseju konkursa rezultāti

No 2018. gada 30. janvāra līdz 10. februārim mūsu tehnikumā notika angļu valodas argumentēto eseju konkurss “There is no place like home”. Sagaidot Latvijas simtgadi, apzinoties piederību Latvijas un Eiropas kultūrtelpai, audzēkņiem tika piedāvāts uzrakstīt argumentēto eseju: izteikt savu viedokli par ģimenes vērtību un māju nozīmi ikkatra cilvēka dzīvē.

Lasīt tālāk ...

Mūsu IT skolotāju stažēšanās Londonā

VISC īstenojot ESF projektu "Profesionālās izglītības iestāžu efektīva pārvaldība un personāla kompetences pilnveide" (Vienošanās Nr. 8.5.3.0/16/I/001) 3. atbalstāmās darbības - „Stažēšanās uzņēmumos un kompetenču centros Latvijā un/vai citās Eiropas Savienības dalībvalstīs” ietvaros organizēja IKT skolotāju un prakšu vadītāju stažēšanās Londonā, Lielbritānijā. No Daugavpils tehnikuma piedalījās divi programmēšanas skolotāji Artūrs Dauģerts un Irēna Dortiņa.

foto1   foto2   foto3

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Firmas "Sonika" BROTHER šūšanas aprīkojuma seminārs tērpu stila speciālistiem

6. februārī Mendeļejeva ielas mācību korpusa šūšanas darbnīcā jau ceturto reizi notika firmas ,,Sonika’’ (Rīga) rīkotais seminārs par BROTHER šūšanas aprīkojumu. Tajā piedalījās TS -11 un TS -21 grupu audzēkņi un mūsu tehnikuma absolventi un šīs specialitātes pedagogi. Semināru vadīja firmas ,,Sonika” tirdzniecības vadītāja, māksliniece un meistarklases vadītāja Ilze Mendziņa kopā ar firmas konsultanti Annu Krastiņu. Firma strādā jau 25 gadus Latvijā un piedāvā lielu šujmašīnu un overloku izvēli.

IMG 3046   IMG 3054   IMG 3058

 

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...