sem school_logo

 

 

Pieredzes apmaiņa Austrijā ERASMUS+ projekta ietvaros

Erasmus+ programmas projekta ietvaros no 2. līdz 11. oktobrim Austrijā notika skolotāju pieredzes apmaiņa. Projekta mērķis – izzināt Austrijas profesionālās izglītības un apmācības sistēmu, koncepciju un jaunākās mācību metodes, pilnveidot profesionālo kompetenču klāstu un iegūt inovatīvu pieredzi profesionālās izglītības jomā, kā arī iepazīties ar Austrijas kultūru un tradīcijām.

1   2   3

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

ko tu proti2016-3


Viesi no Vācijas un Lielbitānijas apmeklēja Daugavpils tehnikumu

Pagājušajā nedēļā Erasmus+ projekta dalībnieki 45 cilvēku sastāvā no Vācijas (Ērika Kestnera vidusskola un Haar vidusskola) un Lielbritānijas (Kenterberijas akadēmija) viesojās Daugavpilī, lai kopā ar Daugavpils 15. vidusskolas skolēniem iepazītos ar interesantām un specifiskām profesijām Latvijā. Projekts “Eiropa, mēs ejam!” ir saistīts ar profesionālo izglītību un karjeru.

IMG 6107    IMG 6109   IMG 6120

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Ģeodēzijas konkurss

2016. gada oktobrī SC grupu audzēkņiem tika organizēts konkurss ģeodēzijā. Piedalījās SC– 31grupas audzēkņi: Edgars Tračums, Igors Pudāns, Andrejs Abaras, Aleksejs Ivaņinoks; SC – 21 grupas audzēkņi: Daniels Boiko un Tomass Pučka.

Lasīt tālāk ...

Pieredzes apmaiņas brauciens uz Jelgavas Amatu vidusskolu

Turpinot pirms dažiem gadiem iesākto sadarbību, 14.oktobrī Daugavpils tehnikuma TS-11, TS-31, FR-31 grupu audzēkņi un skolotājas devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Jelgavas Amatu vidusskolu. Mēs apmeklējām mācību klases, pavērojām, kā notiek mācības un praktiskās nodarbības, iepazināmies ar pieejamo mācību literatūru bibliotēkā, ar audzēkņu izveidoto darbu planšetēm, skolotājas dalījās darba pieredzē.

IMG 1   IMG 2   IMG 3

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

FR-11 grupas audzēknes iepazīst savu profesiju ikdienā

2016. gada 17.oktobrī FR-11 grupas audzēknes apmeklēja profesionālās matu kopšanas līdzekļu un instrumentu veikalu „Frizieru serviss”. Kompetenti pārdevēji – konsultanti iepazīstināja ar plašo preču sortimentu. Tika apskatīts frizētavai nepieciešamais aprīkojums. Audzēknes uzzināja par profesionālo matu kopšnas līdzekļu iegādes iespējām un instrumentu klāstu, kā arī varēja nopirkt nepieciešamos instumentus ar 40% atlaidi. Visas piedāvātās preces frizieri profesināļi ir izmēģinājuši darba procesā un atzinuši to kvalitāti.

1   2   3

 

 

 

 

Lasīt tālāk ...

sem school_logo

 

 

 

Eiropas pieredze skolotāju darbā

Eiropas skolotāju kursi ir lieliska iespēja skolotājiem satikties un veidot kontaktus ar kolēģiem no dažādām valstīm. Labi kursi iedrošina dalīšanos praktiskajā pieredzē ar citiem dalībniekiem, kas veicina vēl plašāku visas Eiropas izglītības izpratni. Mūsu tehnikuma vācu valodas skolotāja Brigita Mihailova un sporta skolotājs Vladimirs Pupels septembrī un oktobrī apmeklēja profesionālās meistarības pilnveides kursus Eiropā.

Lasīt tālāk ...

“Karjeras nedēļa 2016” Daugavpils tehnikumā

Jau piekto gadu visā Latvijā Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar pašvaldībām un to izglītības pārvaldēm organizē pasākumu “Karjeras nedēļa”. Šogad pasākuma, kas notika no 10. līdz 14.oktobrim, vadomotīvs bija " Es darba tirgū..."

Lasīt tālāk ...