Galda spēles “Warhammer 40,000”

23. janvārī, sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļu, Daugavpils tehnikumā norisinājās darbnīca jauniešiem, kuras laikā PIKC “Daugavpils tehnikums” audzēkņi apguva spēles  “Warhammer 40.000” pamatus un attīstīja stratēģisko domāšanu.

1    2    3


Galda spēles “Warhammer 40,000” notikumi notiek tālajā nākotnē, kurā vienlaicīgi mijas gotika, maģija un zinātniskā fantastika. Dažādu rasu bezkompromisu armijas cīnās par savam idejām vienā kaujas laukā. Tā ir dueļu spēle, bet spēlētāji var spēlēt arī komandās. Parasti spēle notiek uz galda vai pat grīdas, jo spēles norisei nepieciešams daudz vietas. Uz kaujas lauka tiek izvietotas spēļu figūras, dažādi maketi un spēļu ainava, pēc tam sākas cīņa. Spēlētāji kļūst par īstiem pulkvežiem, kuri vada savus karaspēkus un dot pavēles. Spēles laikā tiek izmantoti spēļu metamie kauliņi, speciāli lineāli, ruletes un šabloni, kuri nepieciešami, lai izrēķinātu pārvietošanās un uzbrukuma iespējas.

4    5    6

Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa turpina organizēt darbnīcu ciklu Daugavpils mikrorajonos arī 2020 gadā. Darbnīcu mērķis ir popularizēt Daugavpils Jauniešu neformālās izglītības centra darbību un projektu „PROTI un DARI!”.  Sīkākajai informācijai var sekot līdzi Jaunatnes nodaļas mājas lapā: http://jaunatne.daugavpils.lv  un
sociālajos tīklos, lai nepalaistu garām darbnīcas Jūsu mikrorajonā.

Informāciju sagatavoja: Interešu izglītības skolotājs Juris Ostrovskis