Latvija 100_pasakumu_plans

Pasākumu plāns (spiediet šēit...)


konkurss pa_dabas_kapnem

Nolikums (spiediet šeit...)


matematikas olimpiade_03-2018

Nolikums (spiediet šeit...)


Pieredzes apmaiņa Ukrainā

Laikā no 15. līdz 17.martam Daugavpils tehnikuma direktora vietnieks izglītības jomā O. Kartašovs piedalījās devītajā starptautiskajā izstādē Ukrainā, Kijevā: “Mūsdienu izglītības iestādes – 2018”. Izstādē piedalījās gan augstākās, gan profesionālās izglītības iestādes no 14 valstīm: Spānija, USA, Ķīna, Kanāda, Vācija, Ukraina, Polija, Latvija u.c.

4-31   4-37   IMG 5408

 

 

 

 

Подробнее...

matematikas vilcens_2018

Nolikums (spiediet šeit...)


sem school_logo

 

 

Pieredzes apmaiņas mobilitāte Spānijā

Daugavpils tehnikuma direktores vietnieks izglītības jomā Oļegs Kartašovs nesen atgriezies no profesionālās pilnveides Spānijā, kur viņš kopā ar informācijas tehnoloģiju skolotāju Jevgeņiju Kružkovu iepazinies ar šīs valsts profesionālās izglītības sistēmu. Brauciena mērķis – gūt jaunas ierosmes, domājot par profesionālās izglītības iestāžu ilgtspējīgu attīstību.

1   2   3

 

 

 

 

Подробнее...

Unified futbola sacensības zēniem

2018.gada 8.martā Salaspils Sporta namā notika Republikas finālsacensības Unified telpu futbolā zēniem.

Sacensībās piedalījās 8 atlases turnīru labākās komandas no Daugavpils, Dzelzavas, Jūrmalas, Lielplatones, Pamūšas, Pelčiem, Sveķiem un Upesgrīvas. Pēc priekšsacīkstēm tika izveidotas divīzijas, kurās komandas cīnījās par medaļām. Četru stundu cīņas rezultātā SUPER divīzijā uzvaru un zelta medaļas izcīnīja Pamūšas komanda. Otro vietu un sudrabu – Lielplatones skola. Daugavpils komandai tika bronza.

20180308 095847   20180308 100234   20180308 131629

 

 

 

 

Подробнее...

sem school_logo

 

 

Mūsu audzēkņi un skolotāji viesojās pie sadarbības partneriem Karvinā (Čehija)

Daugavpils tehnikuma audzēkņi (Viktorija Bule (KS-21), Arina Ozerska(TT-21), Sergejs Fiļipovs, Staņislavs Grigorjevs (PR-31) un skolotāji (Igors Ivanovs, Irēna Dortiņa, Angelika Paškeviča, Jeļena Dideviča) piedalījās Erasmus+ programmas starpskolu stratēģiskās partnerības projektā „Mācies radoši”. 5. martā sadarbības partneri no Čehijas, Polijas un Latvijas ieradās Karvinas Borovského pamatskolā. Atklāšanas ceremonijā mūs uzrunāja skolas direktors Libor Stana un ar svinīgo koncertu uzstājās skolas audzēkņi. Dienas gaitā ciemiņi tika iepazīstināti ar skolu, tika organizētas darba grupas audzēkņiem, bet skolotāji tajā laikā paplašināja latviešu, poļu un čehu valodas zināšanas un pastāstīja par katras valsts simboliem. Pēcpusdienā visi devās uz Hyundai Motor Czech rūpnīcu (Nošovicē), kur vērojām, kā ražo automašīnas. Ražošanas organizācija un apjomi iespaidoja – 300 tūkstošu mašīnu gadā.

1   2   3

 

 

 

 

 

Подробнее...